עבודה בעגלות – אל תתפתו לעשות את זה באופן לא חוקי

רבים ורבות מהצעירים לאחר צבא רוצים להגשים חלום ולעבוד מעבר לים, כאשר אחד התחומים הבולטים והמבוקשים ביותר הוא ללא ספק עבודה בעגלות. עבודה זו מגלמת בחובה שפע של יתרונות – החל ממשכורות גבוהות שיכולות להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, גמישות בשעות העבודה, יכולת ליצור קשרים חברתיים ואף לשפר את השפה האנגלית. למעשה, מדי שנה יוצאים מגבלות ישראל אלפי ישראלים שמחליטים לעזוב הכול ולטוס לעבוד בעגלות, אולם צריך להבין כי הפיתוי לעשות את התהליך באופן לא חוקי עשוי להוביל לסנקציות קשות ואפילו מעצר בפועל. אם גם אתם מתכננים לטוס לטובת עבודה בעגלות,  להלן כל הפרטים אודות החשיבות של עבודה באופן חוקי.

עבודה חוקית בעגלות – כך תעשו זאת

תחום העגלות הוא תחום שהצליח להתפתח באופן משמעותי בעשור החולף, וזאת בשל היכולת של צעירים אחרי צבא כמו גם מבוגרים שרוצים לחסוך כסף ליצור תמהיל עבודה מגוון הכולל מכירה של מוצרים שונים לאזרחים זרים. בניגוד לדעה הציבורית הרווחת כי עבודה בעגלות מתבצעת רק באופן לא חוקי, אפשר להתחיל את התהליך עם חברה מקצועית אשר מסייעת לטובת איתור של מקום עבודה שמעניק תנאים סוציאליים מלאים, כמו גם מקפיד על עבודה חוקית בהתאם לתנאים של המדינה בה עתידים לעבוד. מאחר ובשנים האחרונות נפתחו יעדים חדשים לעבודה כמו למשל דובאי, חשוב ליצור קשר עם חברה בעלת ניסיון בתחום שתלווה אתכם לכל אורך הדרך – החל מאיתור של מעסיק ועד הוצאת ויזת עבודה, כחלק מהבנה כי ליווי מקצועי הוא המפתח להימנעות ממצבים מסוכנים אל מול הרשויות שנוקטות ביד קשה מאוד כלפי זרים שעובדים ללא ויזת עבודה.

מהן ההשלכות עבודה לא חוקית בעגלות?

במידה ואתם מתחילים לעבוד בעגלות מעבר לים ללא משכורות גבוהות בעבודה בעגלות אתם חשופים לבעיות רבות שמתחילות קודם כל אל מול הרשויות. רשויות החוק במדינות כמו ארה"ב, אוסטרליה וכן במדינות רבות באירופה נוקטות במדיניות אכיפה מוגברת במקומות המועדים לעובדה לא חוקית כמו קניונים, כאשר ישראלים שנתפסו שהם ללא ויזת עבודה או חוזה העסקה אל מול המעסיק מצאו עצמם עם קנסות כבדים שיכולים להגיע גם לאלפי שקלים. בנוסף, עבודה לא חוקית בארה"ב או באוסטרליה (יעדים מובילים בקרב צעירים אחרי צבא) עלולה לחשוף אתכם לכניסה לרשימה השחורה של מדינות, ובהתאם לכך למנוע מכם כניסה בעתיד  לאותן מדינות כמו גם למדינות נוספות המשתפות פרטים אודות אזרחים זרים שעבדו באופן לא חוקי, ועל כן גורשו מהמדינה לצמיתות. זאת ועוד, מדינות כמו למשל דובאי נוקטות ביד קשה מאוד כלפי זרים שעובדים באופן לא חוקי עד לכדי מצב של כליאה בבית הסוהר או מעצר בית ממושך. בשל כך, עבודה עם חברה מקצועית ובעלת קשרים ענפים בתחום היא זו שתאפשר לכם ליצור תמהיל עבודה חוקי ובעל פוטנציאל אדיר – במגוון תחומים.

עבודה בעגלות - אל תתפתו לעשות את זה באופן לא חוקי

עבודה חוקית בעגלות – שלל יתרונות

במידה ואתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית המתמחה בהשמה של ישראלים בעגלות מעבר לים, תוכלו לנצל את העבודה לטובת יצירת רווחים בדמות משכורות גבוהות שיכולות להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. מעבר לכך, עבודה חוקית מאפשרת לכם להיות רגועים כי אתם לא חשופים לסנקציות מצד הרשויות וכן לעמוד בתנאי החוק כאשר מגיעים לעגלה שוטרים או פקחים שתפקידם הוא לבחון כי כלל העובדים מחזיקים בוויזת עבודה. ליווי מקצועי מבטיח כי ניתן יהיה לבצע שינויים בתמהיל העבודה – החל ממעבר למדינה אחרת ועד התקדמות בסולם הדרגות, כחלק מפיתוח של קריירה משגשגת ומרתקת מעבר לים.

לסיכום

במידה ואתם חולמים לטוס לעבוד מעבר לים, חשוב מאוד להקפיד על תהליך מסודר המתבצע בליווי מקצועי של חברה המתמחה בתחום של השמה בעגלות מעבר לים. בכך, תוכלו להימנע מקנסות כבדים, מאסר או הרחקה לצמיתות מאותן מדינות. אל תתפתו לבצע את ההליך לבד, אלא רק לאחר שקיבלתם את ויזת העבודה כמו גם חוזה העסקה מסודר.

נגישות
גלילה לראש העמוד