פורטל מגדילים נדל"ן: המקום שלכם להתעדכן בכל החדשות הכי מעניינות בתחום

אם אתם תוהים מה יקרה עם יוקר המחיה, מתי הבועה הנדל"נית עתידה להתפוצץ (אם בכלל), אלו פתרונות המדינה יודעת להציע למצוקת הדיור, ואף אלו הזדמנויות נדל"ניות עומדות לרשותכם, מוזמנים לקבל הצצה עדכנית ורחבה עבור כל מה שנוגע לעולם הנדל"ן – מוזמנים להכיר את הפורטל הישראלי להתחדשות עירונית.

כל מה שמעניין ומשמעותי בתחום הנדל"ן

פורטל מגדילים נדל"ן נועד לרכז כל מה שחשוב, רלוונטי, מעניין, עדכני ומשמעותי בתחום הנדל"ן, וזאת לצד התמקדות בתחום התחדשות עירונית. כך למשל נציין שאתם מוזמנים ללמוד באתר אלו ערים מובילות בתחום התחדשות עירונית ומהי המשמעות של תמ"א 35, ובמקביל ללמוד על נתוני המכירות בהשוואה לשנה שעברה, כולל מהי ההשפעה של היטלי השבחה עבור פרויקטים מתחום פינוי בינוי, בכמה אחוזים עלו מחירי הדירות בשנה האחרונה, כמה יחידות דיור אושרו בנהריה, מהם נתוני המכירות בשוק החופשי, מהי התקופה הממוצעת של הוצאת היתר בנייה ועוד. נשמע מעניין ואף כמו תחום שתוכלו להפיק ממנו תועלת אישית? זהו בדיוק הזמן לשמור את אתר מגדילים נדל"ן ברשימת המועדפים, ולזכור להתעדכן מדי תקופה. אם כי אתם מגיעים מהתחום ולכאן מנותבים סך העדכונים, ואם כדי לנצל מומנטום כזה או אחר, כיזמים או כדיירים.

מגוון תחומים

פורטל מגדילים נדל"ן אומנם מתמקד בהתחדשות עירונית, אך הוא גם מעניק ראייה מקיפה בכל מה שנוגע לעיצוב ואדריכלות, סטטוס ודעות של אושיות מובילות בתחום, עסקאות נדל"ן, פרויקטים חדשים ומעוררי עניין, רכישות של חברות בתחום הנדל"ן, משמעויות נרחבות בעקבות חקיקה בתחום, סוגיות משפטיות בנושא, תערוכות והרצאות בתחום ועוד. מכאן שיש לא מעט עוקבים לאתר, עוקבים שהם אנשים פרטיים שהנושא מרתק אותם. עוקבים שהם בעלי דירות שמיועדות לעבור התחדשות עירונית (נעזרים באתר כדי ללמוד לגבי זכויות ואפשרויות). עוקבים שהם יזמים שמבקשים לזהות הזדמנויות וללמוד לגבי מגמות חמות ועוד.

 

 

 

חממה פורייה לטובת התייעצות ולמידה

כפי שניתן להתחיל להבין, אתר מגדילים מעניק ראייה מקיפה בתחום התחדשות עירונית בפרט ובאופן כללי בכל מה שנוגע לתחום הנדל"ן. עוד נציין שהאתר מעניק לא מעט טיפים שנוגעים לרכישת דירה ולהתאגדות של דיירים, ואף מייצר חממה פורייה עבור התייעצות ולמידה. עוד נציין שניתן לחבור לקהילת האתר (פועלת בפייסבוק) ודרכה ללמוד לגבי מגוון סוגיות ותהיות שנוגעות להתחדשות עירונית. ניתן להיעזר בקטגוריית "שיווק ופרסום" כדי לקדם פרויקטים. ניתן לקבל דרך הפודקאסט מידע חשוב בנושא ואף בצורה הרבה יותר נוחה וזמינה. ניתן ללמוד מניסיונם של בעלי דעה מובילים בתחום וכדומה.

נשארים מעודכנים ומרוויחים!

אז אם גם אתם מבקשים להישאר מעודכנים. אם גם אתם מבקשים לנצל מגוון משתנים שנוגעים לעולם הנדל"ן. אם גם אתם עומדים לקראת עסקת נדל"ן ומבקשים לחסוך ועל הדרך להפיק את המרב. אם גם אתם מבקשים להימנע מטעויות של טירונים, ואם גם את מבקשים להבין כיצד לפעול, כיצד מניעים פרויקטים, כיצד פעלו בפרויקטים דומים לשלכם, אלו תקדימים רלוונטיים קיימים וכדומה, טוב להכיר אתר אחד שמעניק ידע מקיף בתחום.

לסיכום

נציין שאין זה כלל משנה אם אתם מובילי דעה, יזמים, קבלנים, או בעלי דירה ישנה שחולמים על היום שבו תזכו לעבור התחדשות עירונית, וזאת כי מדובר באתר מקצועי שנועד לקדם את כולם – נצלו זאת!

נגישות
גלילה לראש העמוד