פותחים משרד עורכי דין: מדפסת פאנטום Pantum P2500w תתקתק לכם את המסמכים

משרד עורכי דין הוא לא סוג עסק אשר עוסק בטכנולוגיה. עם זאת, אי אפשר לתפקד כיום כעסק, בלי קצת טכנולוגיה וציוד מחשוב. אחד מסוגי הציוד ההיקפי החשובים בהקשר זה, בוודאי עבור עבור משרד עורכי דין, הוא מדפסת. הכירו את פאנטום Pantum P2500w – מדפסת לייזר אשר עשויה להיות אחד מפריטי הציוד השימושיים ביותר עבורכם. מדוע? מה לגבי עלויות שוטפות כמו טונר? מה עוד חשוב לדעת לגביה? זו היא סקירה קצרה שתבהיר ותרחיב:

טונר pantum p2500w ומדפסת

ניירת היא חלק מהחיים עבור עסקים, כולל משרדי עורכי דין. אנשים עדיין חותמים חוזים על מסמך מודפס ובכלל, מדפיסים לא מעט. מוצר איכותי אשר עשוי "לסגור עבורכם את הפינה" בהקשר זה, היא מדפסת pantum p2500w. כמובן, תזדקקו גם לטונר למדפסת לייזר פאנטום Pantum P2500w. אל דאגה – כאן תשיגו את המוצר עבורה במחיר מצוין. במקרה זה, הטונר התואם למדפסת זו מדפיס 1,600 דפים בממוצע. מחירו כמחצית ממחיר הטונר המקורי והוא מגיע עם אחריות לשנה. מדובר בחברת XL דיו, אשר מתמחה בטונרים וראשי דיו תואמים. מוצרים אלה מתאימים לשימוש במקום המקוריים, של יצרן המדפסת. הם מהווים דרך בולטת, שבה עסקים מצמצמים לעצמכם את העלויות השוטפות של שימוש במדפסות.

ההתאמה עבורכם

מדוע מדפסת מדגם זה דווקא, מתאימה במיוחד עבור משרדי עורכי דין?

הזרקת דיו

ראשית, מדובר במדפסת מסוג הזרקת דיו. מדפסות אלה פופולריות מאוד בעסקים, מזה שנים רבות. הסיבות לכך רבות וטובות. בעיקר, מדובר על עלות נוחה מאוד עבור סוגי ההדפסה שבולטים בסביבה משרדית. משמע – מינימום עלות בעלות כוללת (TCO – Total Cost of Ownership). כמו כן, מדפסות לייזר ידועות בעמידותן לאורך זמן. עמידות זו, מצמצמת צורך בתיקונים והחלפות ובכך, משפרת החזר השקעה (ROI – Return On Investment) במדפסת כזו.

 

 

קומפקטיות

המדפסת מעוצבת ללא יותר מדי חלקים בולטים, דבר שמקל על שילוב בסביבה משרדית דינאמית, מבלי לפגוע במדפסת. הממדים הם 337 מילימטר על 220 על 178.

חוזק

אין זה סוד שפלסטיק הוא חומר מרכזי במבנה של מדפסות. זהו חלק מסוד המחיר הנמוך שלהן. Pantum P2500w כוללת שלדת מתכת, שגם היא מוסיפה לעמידות, מעבר למבנה הריבועי הקומפקטי.

מהירות

מהירות ההדפסה משמעותית לצמצום המתנה ולשיפור הפרודוקטיביות במשרד. דגם זה מדפיס במהירות של עד 22 דפי A4 לדקה.

הדפסה שקטה

כל מדפסת עושה מעט רעש תוך כדי עבודתה. דגם זה לא מרעיש יותר מדי, עם רמת רעש של 52 דציבל בזמן העבודה ו-30 דציבל במצב המתנה. לשם נקודת ייחוס – שיחה רגילה במשרד, מפיקה רעש בסדר גודל של 60 דציבל בלבד.

תכונות נוספות

מעבר לנקודות אלה, המפרט של מדפסת Pantum P2500w כולל גם את הנקודות המשמעותיות הבאות:

  • מונוכרום – המדפסת מדפיסה במונוכרום, דבר שאופייני מאוד למדפסות לייזר משרדיות. פירוש הדבר, הדפסה בשחור ובגווני אפור אשר מופקים בעזרת הצבע השחור.
  • אלחוטי – למדפסת זו יכולת הדפסה ישירות מהתקנים ניידים. כמובן, במדפסת זמין גם חיבור USB סטנדרטי.
  • אפליקציה – אפליקציה שימושית שמגיעה עם המכשיר, מסייעת לנהל אותו בקלות.
  • רזולוציה – יכולת הדפסה ברזולוציה גבוהה אופיינית של 1,200 על 1,200.
  • משקל – 75 קילוגרם בלבד.
  • זיכרון – 128 מגה בייט. זהו היקף זיכרון, אשר אמור להספיק בהחלט.

לסיכום

בפתיחת משרד עורכי דין, כדאי לשים לב לפרטים הקטנים. נסו את מדפסת pantum p2500w והשלימו זאת, באמצעות טונרים איכותיים במחיר נוח.

נגישות
גלילה לראש העמוד