עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן

הרפואה המודרנית מתוחכמת מאוד, וברוב המקרים, מספקת טיפול יעיל לחולים. יחד עם זאת, יש מצבים בהם נגרמים נזקים למטופלים בגין רשלנות. במקרים בהם הנזקים הם חמורים מאוד, בלתי  הפיכים וכדומה יש לנפגעים או לבני  משפחתם זכות להגיש תביעה כנגד המוסד או הגורם הרפואי הפוגעים. אנשים המתגוררים ברמת גן יכולים לקבל שירותי עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן ומומלץ להם ליצור קשר עימו מיד כאשר מתברר כי מדובר במקרה חמור שגרם לנכות או חלילה, למוות.

עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן

רשלנות רפואית מוגדרת כטיפול רפואי שמתבצע תוך כדי סטייה מרמת הזהירות הסבירה של הגורם המטפל, ועורך דין מנוסה יכול להעריך אם, אכן, מדובר ברשלנות רפואית. לעיתים, חושב המטופל שהרופא או האחות או  הפיזיותרפיסט התרשלו, אבל מומחים אחרים בתחום לא סוברים כך. חמור מכך, גם השופטים לא יסברו כך, ולכן,  התביעה תידחה על  הסף. במקרה כזה, ייעץ עורך הדין שלא להגיש כתב תביעה ולחסוך, זמן, כסף ועגמת נפש. במקרה ויש עילה לתביעה הוא יירתם במלוא  המרץ לייצוג הלקוח.

תביעה מוגשת אל  מול הגורם הרפואי הפוגע וחברת הביטוח המבטחת אותו. הדרישה היא כספית ונחלקת לשניים. תשלום בגין  הנזק שנגרם ותשלום כספי נוסף שיאפשר לנפגע לטפל בעצמו, לרכוש אמצעים וציוד שיקלו עליו להתמודד עם  מצבי נכות פיזית, פגיעה נפשית וכדומה. עורך דין רשלנות רפואית ברמת גן ינסה לנהל משא ומתן מקדים עם  נציגי חברת הביטוח ויבקש את  הפיצוי המתאים. במידה ותהיה היענות, הלקוח יקבל את  המגיע לו והתיק ייסגר.

במקרים בהם יש צורך להגיע לבית  משפט לצורך קבלת סעד ממנו יש לידע ולניסיון של עורך הדין תפקיד חשוב. הוא יידרש להציג מסמכים רפואיים, חוות דעת מומחים, מסמכים כלכליים וממסמכים רלוונטיים אחרים למקרה. הוא יחפש וימצא תקדימים משפטיים בתחום, יטען, טענות, במידת הצורך, יחקור עדים, יגיש ערעורים על החלטות ועוד. שופטים מתרשמים  מאוד ממסמכים אמינים  המוגשים להם על ידי מומחים ומתחשבים בהם  בעת מתן פסיקותיהם. כל סכום כסף שיצליח עורך הדין להשיג יסייע ללקוח לעבור להתגבר על  הטראומה שחווה ולנהל חיים נורמאליים ככל האפשר.

נגישות
גלילה לראש העמוד