הולכים על בטוח: למה כדאי לעשות ביטוח דירה?

אין ספק שלרכוש דירה זה מסע ארוך ובעיקר יקר. מכאן שאם זכיתם לרכוש דירה, אתם מבינים עד כמה כל חיסכון הכרחי, ועד כמה כל הוצאה משלימה מרתיעה. עם זאת, כאשר מדובר בביטוח דירה, יש להבין שמדובר בהוצאה שנועדה להגן. מדובר בהוצאה כלכלית וסופר כדאית. לא רכשתם דירה, אלא רק שוכרים? עדיין ביטוח דירה חיוני, גם אם שוב העלו לכם את שכר הדירה וגם אם לא בטוחים שתחדשו חוזה. מדוע אם כן רבים בוחרים לבטח את הדירה? אספנו עבורכם 5 סיבות משכנעות, לצד מידע מקיף ומסייע שמוביל לביטוח הכדאי ביותר.

ביטוח דירה – מידע כללי

אם תתחילו לחפש ביטוח דירה, ככול הנראה תתקלו בלא מעט הצעות, ולכן נעצור לעשות סדר. ראשית נציין שכל הביטוחים בעלי מכנה משותף, כולם עונים על ההגדרה של "פוליסה תקנית" (מציבה מינימום ביטוחי). על הבסיס שמוגדר בחוק ניתן להוסיף מגוון הרחבות. עוד נחדד שההבדלים השונים במחיר נוגעים למחיר הפרמיה, למגוון הרחבות ולאופי השירות. לא רוצים להשקיע מאמצים ואנרגיה בחיפוש ביטוח אידיאלי? היעזרו בביטוח בטאץ'! מדובר בברוקר ביטוח אובייקטיבי ודיגיטלי. המשמעות היא 0% אינטרס אישי לצד 100% הכוונה מקצועית שכוללת מערך השוואות יעיל.

5 יתרונות משמעותיים

  1. שומרים על הציוד – מבקשים לאחסן בבית מסמכים חשובים, לרהט בפסלים יקרים, לשמור בבית סכומי כסף משמעותיים או תכשיטים יקרים? באמצעות ביטוח דירה אין צורך לחשוש. גם אם הדירה תיפרץ, תיבזז או תיהרס באסון טבע, אתם מכוסים.
  2. מגנים על ההשקעה – השקעתם במבנה ובמגוון אלמנטים משלימים (למשל בריכה)? הביטוח מכסה את ערך המבנה, כך שלא יקרה מצב שבתוך כמה שעות תהפכו מבעלי נכס ששווה יותר מ2 מיליון ש"ח לחסרי כל.
  3. ערוכים לכל תרחיש – האנושות בעלת כוח אדיר, אך הטבע חזק מכול. מכאן שאין לדעת אם שריפה או רעידת אדמה (או פשוט שיטפון חורפי) לא ייהרסו את הדירה/את התכולה. עם זאת, כן ניתן להיות ערוכים עם ביטוח דירה.
  4. חושבים על המשפחה – ביטוח דירה אינו פועל רק לטובתכם, אלא שומר על איכות החיים גם של הילדים. אינכם רוצים להגיע למצב שבו אין קורת גג לתת לילדים, או שנדרשים לעבור לדירה קטנטנה, רק כיוון שהנכס נפגע ולא טרחתם לעשות ביטוח? אתם יודעים מהי התשובה.
  5. הגנה על בני הבית וצד ג' – להלן סיטואציה ריאלית ומפחידה. אם הזמנתם חשמלאי ובמהלך הבדיקה הוא נפגע, יש מצב שאתם תהיו אחראיים למצבו הבריאותי, תידרשו לשלם עשרות אלפי שקלים. כאן נחדד שביטוח דירה מכסה מקרים מפחידים שכאלו.

 

 

שומרים על עצמכם עם ביטוח דירה

כפי שמתחיל להתבהר, ביטוח דירה מכסה מפני אסונות טבע, גניבת רכוש, נזק משמעותי לרכוש, נזק משמעותי למבנה ואף נזק רפואי לבני הבית ולאנשים שמבקרים בו. מכאן שאם רוצים ללכת לישון רגועים, אם רוצים להימנע מתביעות משנות חיים, אם רוצים לוודא שבעל הדירה לא יפיל עליכם תשלומים לא מתוכננים ואם רוצים לשמר את איכות החיים כמשפחה, ביטוח דירה בהחלט הכרחי. עוד נחדד שאם יש ברקע משכנתא, מוטב להרחיב אותה, וזאת כי מדובר בתנאים מעולים וכיוון שלרוב אין זה כלכלי לרכוש מגוון ביטוחים. לא מבחינת דמי השתתפות עצמית ולא מבחינת המחיר הסופי.

סוגרים ביטוח בקלות

לאור כל זאת עולה השאלה איך לבחור את הביטוח הנכון ביותר. כאן נחדד שיש חשיבות למשתנים הבאים: עלות הדירה, השאלה האם קיים ברקע ביטוח משכנתא, השאלה האם שוכרים או בעלי הדירה, השאלה האם מחזיקים בבית ציוד רגיש או יקר ערך במיוחד, השאלה האם גרים באזור מועד לפורענות, מהו סוג הבנייה וכדומה.

לסיכום,

אתם מוזמנים להכיר את ביטוח בטאץ', סוכנות ביטוח חסרת אינטרסים שע"י פנייה מקוונת מוצאת עבורכם את ההצעה הכדאית ביותר – נצלו זאת!

נגישות
גלילה לראש העמוד